ЗНО

Стартувала реєстрація абітурієнтів на ЗНО-2019. Максимум здати можна 4 предмети

УСЯ необхідна інформація про ЗНО-2019 розміщена на сайті Український центр оцінювання якості

Абітурієнти з 5 лютого, можуть зареєструватися на ЗНО-2019.

Реєстрація відкрита до 25 березня. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

Про це повідомили на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Обов’язковими предметами залишається – українська мова, математика, або історія України.

Також абітурієнти можуть здавати іспанську, французьку, німецьку, російську, англійську мови, біологію, географію, фізику та хімію.

Основна сесія ЗНО буде проведена з 21 травня до 13 червня,  додаткова – з 26 червня до 12 липня.

Докладнішу інформацію про реєстрацію на ЗНО можна дізнатися ТУТ.

 

Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2019 року

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2017 9році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2019 року триватиме з 10 січня до 31 січня 2019 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. У цьому році вона становитиме 120 грн за 1 предмет.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника, посилання на регіональні центри див. нижче).

Графік проведення пробного тестування:

  • 16 квітня 2017 року – українська мова і література;
  • 8 квітня 2017 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, російська мова.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних тести (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:

  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
  • запрошення (реєстраційної картки);
  • паспорта (або свідоцтва про народження).

Визначення результатів пробного тестування

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» (за наявності такого сервісу на сайті відповідного регіонального центру оцінювання).

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Графік проведення  основної сесії ЗНО-2019

українська мова і література 23 травня
іспанська мова 27 травня
німецька мова 27 травня
французька мова 27 травня
англійська мова 28 травня
математика 21 травня
історія України 04 червня
фізика 30 травня
біологія 06 червня
географія 11 червня
хімія 13 червня