Зміна режиму школи

У К Р А Ї Н А

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ                                                                                                                                                                                                                                                                 ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

47724 смт. В. Березовиця, вул. Л. Українки, 4, тел. 27-42-46, ін. код.24624975

МФО 838012, р/р 35420021001923, код 02146044 в ГУДК у Тернопільській  області

Наказ № 162-од

Від 21.10.2020 р.                                                                                  смт. В.Березовиця

Проорганізацію освітнього процесу у

 Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

під час підготовки та проведення

місцевих виборів у 2020 році.

На виконання листа МОН № 1/9-527 від 16.09.20 р. «Щодо окремих аспектів організації освітнього процесу в закладах освіти під час підготовки та проведення місцевих виборів у 2020 р.» з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) під час підготовки та проведення місцевих виборів у Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Н А К А З У Ю:

  1. Внести зміни до режиму роботи школи та організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання в школі впродовж 23, 26, 27 жовтня (двох днів до дня голосування та двох днів після нього).
  2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи школи Павалік Т.М. організувати освітній процес учнів закладу освіти, використовуючи можливості дистанційної освіти та онлайн-тестування.
  3. Класним керівникам

3.1 Забезпечити інформування батьків, учнів про перехід на дистанційну форму навчання з 23.10 по 27.10.20 р.

3.2 Провести інструктаж з техніки безпеки з учнями під час перебування на дистанційному навчанні вдома.

4. Завгоспу школи Мокрію Р.Н. та медичній сестрі Пінязь О.Б. посилити контроль за проведенням санітарно-гігієнічних заходів щодо особистої гігієни, вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, режиму провітрювання, тощо.

5. Медичній сестрі Пінязь О.Б. проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, учнів щодо необхідності своєчасного звертання до сімейного лікаря у разі виявлення симптомів захворювання інфекцією спричиненою коронавірусом  COVID-19.

6. Педагогічним працівникам школи здійснювати виконання навчальних планів і програм з 07.09.2020 року до покращення епідемічної ситуації за рахунок проведення занять у онлайн-формі (платформа NZ, ZOOM)

7. Вчителю інформатики Костецькій О.П. та педагогічним працівникам розмістити на офіційних сайтах закладів освіти тематичні завдання за навчальними програмами відповідно до календарно-тематичного планування.

8. Костецькій О.П. розмістити наказ на сайті школи.       

9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ЗОШ                                                Ю.І.Паньків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *