Забуте, але таке значиме для нас ім’я – Климентій Шептицький

         У зрілому віці, маючи 43 роки, грунтовну високу освіту (доктор права), блискучу кар’єру, будучи відомим політичним діячем, послом до Галицького сейму та Віденського парламенту, заступником голови Господарського Товариства, маючи аристократичне походження і численні статки,  граф Казимир Шептицький зрікається світського життя і стає ченцем-студитом, обравши ім’я Климентій. Що спонукало? Бажання служити Богу і народу. Таке було його внутрішнє покликання, так його виховали. 

          Його глибинна і щира віра в Бога, розважливість, мудрість і мужність вразили усіх, хто знайомився з цією величною постаттю – Климентієм Шептицьким. А таких було чимало у Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ст. Знайомство проходило 02 – 06 листопада 2020 р.  у різних форматах координатором яких була вчитель основ християнської етики Венета Л.С.

– учнівська конференція «Блаженний Климентій – аристократ духу і мученик за віру»  в 11 класі

– квести «Климентій Шептицький. Взірець життя за Хартією вільної людини» спільно з класними керівниками Костецькою О.П. 10 клас та Хабло Н.І. 8-Б клас

– усні журнали «Аристократ духу і граф у монашому каптурі»  у 8-А, 7-Б кл.;

урок мужності незламності духу «Славні постаті українського народу. Блаженний священномученик Климентій Шептицький» 6-Б клас

–  КВН між 5-А і 5-Б класами «Що?Де?Коли?»; 

– вікторина «Клементій Шептицький» 4-А клас.

    Проведені заходи відкрили ще одну велику людину, життя якої заставляє кожного задуматись над собою і дати відповідь на питання: « А яким (якою) є я сьогодні в очах Божих як людина, як громадянин? Що роблю, що зробив і що можу зробити для блага свого народу? Чи розвиваю ті таланти, які дарував мені Господь? Чи не занедбую своє життя? Чи вмію довіряти Богові?

ФОТО
Автор Любов Венета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *