Виховні заходи

   Учні 6-А,6-Б та 7 класів Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у годині пізнання і відкриттів з використанням ІКТ «Японія – країна цвітучої сакури».Японія – це країна, яка зуміла стати однією з найбільш розвинених країн світу, не втрачаючи при цьому своїх традицій. Вона зберегла своє власне обличчя і навіть примусила інші країни звернутися до її досягнень, перейняти часточки її культурної спадщини. Сьогодні вона стала і для нас  близькою та привабливою.

  Захід  провели вчителі навчального закладу: Хабло Н.І.(вчитель історії), Володко Л.В.(вчитель інформатики ),Пришляк С.Б., Венета Л.С.(вчителі  української мови та літератури,класні керівники).


План  заходів  кабінету історії на виконання

Указу Президента  України №1/2017 від 11 січня 2017 року

«Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні»

лютий 2017 Ознайомитись із змістом  Указу Президента  України №1/2017 від 11 січня 2017 року «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні». Скласти план заходів на 2017 рік щодо популяризації двохсторонньої співпраці  між Японією та Україною. ХаблоН.І.,керівник  патріотичного виховання школи Нацюк Є.І.
03 березня 2017 Відкритий урок з географії у 10 класі на тему «Японія.ЕГП,історико –культурні особливості» Вчитель географії Коляса Р.І
04 квітня  2017р Година пізнання та відкриттів  з використанням ІКТ «Японія – країна цвітучої сакури ». ХаблоН.І.,вчитель інформатики Володко Л.В.,класні керівники : Пришляк С.Б.(6-А кл.),Костецька О.П.(6-Б кл.) та Венета Л.С.(7 кл.).
протягом квітня – грудня  2017 року Залучити  учнів навчального закладу  до проведення  фестивалю  учнівських робіт на тему «Самобутня і загадкова країна Японія» .Номінації : «Плакат», «Відеоролик», «Буклет», «Репортаж» Вчителі: Хабло Н.І., Коляса Р.І.
вересень 2017 року Година спілкування з використанням ІКТ для учнів початкових класів «Україна і Японія: такі далекі країни, однак близькі у почуттях» Вчитель історії ХаблоН.І.,вчитель інформатики Володко Л.В., класні керівники : Мягкота О.Р.(2-А),Чернець С.Б.(2-Б),Галяс Г.О.(4-А), керівник  патріотичного виховання школи Нацюк Є.І
Протягом року Інформацію про проведену роботу висвітлювати у ЗМІ та  на сайті   навчального закладу