Учні

Досягнення учнів за 2018-2019 н.р.

Результативність ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  2017-2018 н.р.

 

Предмет Прізвище, ім’я Клас Результативнсть Вчитель

 

Історія Яворська Ірина 10 І Терешко Л.Б.

 

Правознавство

(Громадянська освіта)

Ворожбит Юлія 10 ІІ Стодола І.В.
Географія Яворська Ірина 10 ІІІ Ворожбит Ф.Г.

 

Образотворче мистецтво Подворняк Олеся 10 ІІ Стодола І.В
Трудове навчання Соник Вікторія 11 ІІІ Боднарчук І.М.

 

Англійська мова Павлік Володимир 9 ІІ Стасюк З.Ю.

 

Астрономія Подворняк Олеся 10 ІІ Третяк М.В.

 

Хімія Подворняк Олеся 10 І Третяк М.В.

 

Інформаційні технології Граб Дмитро 11 ІІ Костецька  О.П.

 

Результативність ІІ етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

Прізвище, ім’я Клас Результативнсть Вчитель

 

Луцик Софія 3-А І Гайдук Г.В.

 

Сушко Вікторія 9 І Венета Л.С.

 

Динька Христина 8-А ІІ Пришляк С.Б

 

 

 

 

Досягнення учнів за 2017-2018 н.р.

Конкурси, олімпіади Класи Кількість учнів Предмет Результативність Вчитель
 Всеукраїнські предметні олімпіади «Олімпус» для учнів 4-11 класів  5, 6, 8 кл.  40  математика, українська мова, українська література  Результати Володко Л.В

Венета Л.С.

Брикайло М.В.

 

Конкурс дитячих відеороликів “Професія очима дітей”

 9 кл  3    1 учень – І місце

2 учня – ІІ місце

 Стодола І.В.
Фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого
мистецтва «Свята Покрова»,
5-11 кл   образотворче мистецтво “Малюнок” – ІІІ місце

“Колаж” – І місце

Стодола І.В.
ХVІІІ Міжнародний конкурс
з української мови імені Петра Яцика
         
Міжнародний дистанційний конкурс  «Олімпіс 2018 – Весняна сесія».     українська мова, англійська мова, біологія, інформатика , математика РЕЗУЛЬТАТИ Костецька О.П.
           

Результативність ІІ етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад  2017-2018 н.р.

 

Предмет Прізвище, імя Клас Зайняте місце
 Біологія  Борух Вікторія  10 І 
 Правознавство  Подворняк Олеся 9-Б   І
 Фізика  Чайківський Павло  8  ІІ
Економіка Стукало Ірина 11 І
Німецька мова  Яворська Ірина 9-Б ІІ
Історія Яворська Ірина 9-Б І
Англійська мова Яворська Ірина 9-Б ІІІ
Англійська мова Сушко Вікторія 8 ІІІ
Трудове навчання Сірчишин Анжела 11 ІІІ
Географія Яворська Ірина 9-Б І