Тимчасовий перехід на дистаційне навчання

Наказ № 173-од

від     09.11.2020 р.                                                                    смт. В. Березовиця

Про тимчасовий перехід на  дистанційне навчання

Великоберезовицької ЗОШ 

           На виконання постанови МОЗ України № 50 від 22 серпня 2020 року «Про затвердження протиепідемічних  заходіву закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням корона вірусної хвороби (СОVID-19​)» таз метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у навчальному 2020-2021 році серед учасників освітнього процесу, у зв’язку із великою кількістю хворих  серед працівників школи (4 педагоги та 4 технічних працівників) та учасників освітнього процесу

Н А К А З У Ю

1. Тимчасово здійснити перехід на дистанційне навчання  з 10.11.2020 р. по 15.11.2020 р. для здобувачів освітнього процесу, які навчаються у даній школі.

2. Класним керівникам:

1) повідомити батьків про зміни у режимі роботи школи;

2) щоденно проводити моніторинг захворюваності учнів;

3) провести з учнями бесіди з техніки безпеки під час перебування вдома на період дистанційного навчання.

3. Педагогічним працівникам  , які проводять навчання учнів у класах здійснити перехід на дистанційне навчання із відповідними записами у журналах.

4. Розмістити на дистанційній платформі NZ.UA  тематичні завдання за навчальними програмами відповідно до календарно-тематичного планування.

 5. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Павлік Т.М. взяти під особистий контроль  правильність записів у класних журналах та проведення онлайн уроків вчителями .

6.Завгоспу школи та молодшому обслуговуючому персоналу:

1) проводити дезінфекцію поверхонь, а також вологе прибирання та дезінфекцію приміщень класів дезінфекційними засобами, що дозволені чинним законодавством до застосування;

2) дотримуватись температурного режиму в приміщеннях відповідно до чинного законодавства.

7. Медичній сестрі Пінязь О.Б.

    1.) Посилити контроль за проведенням санітарно-гігієнічних заходів щодо особистої гігієни, питного режиму, вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, режиму провітрювання, тощо.

     2.) Проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, учнів та педагогів щодо необхідності своєчасного звертання до сімейного лікаря у разі виявлення симптомів захворювання інфекцією спричиненою коронавірусом  COVID-19.

3)  щоденно проводити моніторинг захворюваності працівників освітнього закладу

8. Вчителю інформатики Костецькій О.П.  розмістити наказ на сайті школи.       

9.  Відновити освітній процес у школі 16.11.2020 року та повідомити про відновлення навчання відділ освіти Тернопільської РДА.

10.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ЗОШ                                                            Ю.І. Паньків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *