Районний семінар вчителів української мови та літератури

       23 листопада 2018 р. на базі нашої школи відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури Тернопільського району.

Вчителі Федик Наталія Ігорівна та Венета Любов Степанівна провели відкриті уроки з української мови та літератури відповідно.

Відкритий урок у 10 класі з української мови на тему: «Узагальнювальний урок із теми «Практична риторика» провела вчитель української мови та літератури Федик Наталія Ігорівна.

Урок  узагальнення вивчення теми «Практична риторика» провели у формі захисту проектів – презентацій та тестових завдань. Декілька уроків тому учні отримали завдання в групах підготувати проект – презентацію «Чого навчили  нас  заняття з практичноі риторики?».  

Відкритий урок у 9 класі з української літератури на тему: «Література рідного краю. Життя і творчість Василя Ярмуша  у світлі цінностей Української хартії вільної людини» провела вчитель української мови та літератури Венета Любов Степанівна.

       Щедра тернопільська земля 78 років тому подарувала світу Майстра слова, котрий написав серцем чарівну мелодію під назвою «Життя». Життя цієї людини ми можемо порівняти із спалахом зірки на яскравім небосхилі  творчих людей нашого краю. Зірка, правда, згасає і падає. А його залишила по собі зоряний слід слів-перлин, які нанизувалися в намисто поезій, одне за одним, творячи неповторний візерунок любові до люде й і рідного краю.

     Протягом уроку  присутні  на відкритому уроці гортали сторінки життя, знайомились з поезією, екранізованими творами поета,  спілкувалися з донькою поета Мирославою Ярмуш, перекидали місток із сьогодення в минуле, розглядаючи окремі проблеми у світлі Української хартії вільної людини , прислухались до думки дітей, котрі написали есе на теми «Милосердя», «Приреченість», «Справжнє кохання».

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *