День безпечного Інтернету

Звіт про проведення Дня безпечного Інтернету 2022

Звіт про проведення Дня безпечного Інтернету 2021

Звіт про проведення Дня безпечного Інтернету 2020

Звіт про проведення Дня безпечного Інтернету 2019 у Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

1. Проведені заходи
Назва заходуКлас Відповідальний
1«Безпечний Інтернет та правила поведінки в ньому»2 -А, 2- ББрикайло М.В. Костецька О.П.
2«Безпека при спілкуванні Інтернеті»3-4Костецька О.П. Третяк М.В.
3«Інтернет – це частина твого життя? Зроби його безпечним»«Твоя інформаційна безпека»5-А, 5-ББрикайло М.В.
Костецька О.П.
4«Приватне та публічне при користуванні мережею Інтернет»6-БТретяк М.В.
5«Безпечний Інтернет та соціальні мережі»6-АКостецька О.П.
6«Шахрайство в Інтернеті: як себе уберегти»7-А,7-БТретяк М.В.
7«Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»8-11Костецька О.П.
8Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»2-11 Брикайло М.В. Костецька О.П. Третяк М.В.
9Онлайн урок від Академії Cisco 8-11 Костецька О.П.
10Вебінар «#STOP_SEXтинг. Сексуальні ризики інтернету: як провести урок у 7-11 класах». 1 лютого 2019 р.
Костецька О.П. Третяк М.В.(сертифікати за участь)
11Вебінар з нагоди всесвітнього ДБІ 2019. Організатори ДНУ «ІМЗО»,  ГО «Центр кращого Інтернету»
Костецька О.П. (сертифікат організатору)
12Всеукраїнський відкритий майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості  Google для безпечнішого інтернету»
Костецька О.П. (сертифікат за участь)
  1. Інформацію про проведення  ДБІ 2019 висвітлено на сайті школи http://school1.org.ua/den-bezpechnogo-internetu-2019/ .