День безпечного Інтернету

Звіт про проведення Дня безпечного Інтернету 2019 у Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

1. Проведені заходи
Назва заходуКлас Відповідальний
1«Безпечний Інтернет та правила поведінки в ньому»2 -А, 2- ББрикайло М.В. Костецька О.П.
2«Безпека при спілкуванні Інтернеті»3-4Костецька О.П. Третяк М.В.
3«Інтернет – це частина твого життя? Зроби його безпечним»«Твоя інформаційна безпека»5-А, 5-ББрикайло М.В.
Костецька О.П.
4«Приватне та публічне при користуванні мережею Інтернет»6-БТретяк М.В.
5«Безпечний Інтернет та соціальні мережі»6-АКостецька О.П.
6«Шахрайство в Інтернеті: як себе уберегти»7-А,7-БТретяк М.В.
7«Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»8-11Костецька О.П.
8Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»2-11 Брикайло М.В. Костецька О.П. Третяк М.В.
9Онлайн урок від Академії Cisco 8-11 Костецька О.П.
10Вебінар «#STOP_SEXтинг. Сексуальні ризики інтернету: як провести урок у 7-11 класах». 1 лютого 2019 р.
Костецька О.П. Третяк М.В.(сертифікати за участь)
11Вебінар з нагоди всесвітнього ДБІ 2019. Організатори ДНУ «ІМЗО»,  ГО «Центр кращого Інтернету»
Костецька О.П. (сертифікат організатору)
12Всеукраїнський відкритий майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості  Google для безпечнішого інтернету»
Костецька О.П. (сертифікат за участь)
  1. Інформацію про проведення  ДБІ 2019 висвітлено на сайті школи http://school1.org.ua/den-bezpechnogo-internetu-2019/ .