Поради психолога

Відчувати тривогу у цей нелегкий час — цілком нормально. Проте, важливо не допускати аби вона стала частиною повсякденного життя❗️
Видихайте та читайте наступні поради психологів:

📌 Дихальні вправи:

Зробіть вдих на 4 рахунки та видих на 4 рахунки протягом 5 хвилин.
Ви сповільните пульс, що допоможе відчути спокій.

📌 Фізична активність.

Дуже нервуєте? Виконайте легку зарядку, або займіться йогою. Фокус на тілі допоможе перемикнути увагу від сторонніх думок.

📌 Побутові справи та хобі.

Будь-яка рутинна робота— чудовий спосіб відірватися від тривожних думок та залишатися у тонусі: приготування їжі, миття посуди, прибирання в домі, в дворі

📌 «Ні» гаджетам 24/7.

Постійний скролінг новин виснажує нервову систему. Краще налаштуйте на думки «Я готовий/а справлятися з труднощами скільки знадобиться».

💔 Щоб висловити емоції:

🟢 Пишіть про свої почуття у соцмережах, розмовляйте з друзями. Трансформуйте свої емоції: зараз боляче і страшно, але окрім болю ми відчуваємо гордість за ЗСУ, за стійкість українського народу. Стимул у нас є: переживемо війну, ми впораємося з усім.

🟢 Нагадайте собі про факти: ЗСУ перейшли у наступ, нам допомагає весь світ. Це не поверне загиблих, але ворог відповість за свої дії.

🟢 Перетворіть свій біль на дію: долучайтесь до волонтерства, навіть, якщо воно буде одноразовим. Виплесність свої емоції, щоб вони не стали ударом по вашому здоров’ю, через рутинну роботу: миття, прибирання, сварки в соцмережі (не з українцями, нам треба триматися разом), приготуйте щось смачне для тероборони, сусідів, сім’ї, друзів.

Бажаю вам спокою!
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.