«Покликання і служіння»

Тема «Покликання і служіння» розглядалася на семінарі вчителів основ християнської етики Тернопільського району, що проводився 7 листопада 2018 року на базі Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ст. у форматі круглого столу.  Мета заходу — формування розуміння дітьми та молоддю свого покликання жити і діяти за християнськими духовно-моральними принципами, виховання почуття особистої відповідальності за власне життя і долю народу на прикладах історичних постатей, відомих людей нашого краю у світлі Української Хартії вільної людини.

Літературно-музична композиція «Хай святиться ім’я Твоє!», приурочена 1030-літтю хрещення України-Русі, розроблена вчителем основ християнської етики Венетою Л.С., яку майстерно відтворили учні 9-11 класів змусила присутніх замислитися над значенням прийняття християнства для нашої держави, яке прозвучало в словах княгині Ольги: «…то ж не просто крок до єдності, це – вибір дороги з Тобою, Господи. Дороги вічної любові…», над важливістю служіння Богу і народу. 
Побожність нашого народу є найкращою запорукою того, що наша держава, яку охрестив князь Володимир, стане високорозвинутою і шанованою в цілому світі. 

Відео заходу   https://www.youtube.com/watch?v=wofPbhGsFaw  .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *