Наказ про дистанційне навчання

Наказ № 03-од

Від  04.01.2021 р.                                                                      смт. В.Березовиця

Про заходи щодо запобігання
поширенню інфекції, спричиненої 
коронавірусом COVID-19
у Великоберезовицькій ЗОШ

Відповідно до листа МОН України «Про запровадження карантинних обмежень», постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARSCoV-2», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з метою запобігання поширенню на території  України респіраторної  хвороби  COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 (далі COVID-19)

Н А К А З У Ю:

1. Організувати дистанційне навчання у Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ст. з 08.01.2021 року по 24.01.2021 року.

2. Обмежити проведення методичних, спортивно-масових заходів на відповідній території.

3. Класним керівникам

3.1Забезпечити інформування батьків, учнів про перехід на дистанційне навчання з  08.01.2021 року по 24.01.2021 р..

3.2 Провести інструктаж з техніки безпеки з учнями під час перебування на дистанційному навчанні вдома.

4. Завгоспу школи Мокрію Р.Н. та медичній сестрі Пінязь О.Б. посилити контроль за проведенням санітарно-гігієнічних заходів щодо особистої гігієни, питного режиму, вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, режиму провітрювання, тощо.

5. Медичній сестрі Пінязь О.Б. проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, учнів щодо необхідності своєчасного звертання до сімейного лікаря у разі виявлення симптомів захворювання інфекцією спричиненою коронавірусом
COVID-19.

6. Заступнику директора з навчально-виховної роботи школи Павлік Т.М. організувати освітній процес учнів закладу освіти, використовуючи можливості дистанційної освіти та онлайн-тестування (платформа NZ, ZOOM)

7. Педагогічним працівникам школи здійснювати виконання навчальних планів і програм з 08.01.2021 року по 24.01.2021 р.  викладаючи матеріал в онлайн-формі (платформа NZ, ZOOM)

8. Вчителю інформатики Костецькій О.П. та педагогічним працівникам розмістити на офіційних сайтах закладів освіти тематичні завдання за навчальними програмами відповідно до календарно-тематичного планування.

9. Костецькій О.П. розмістити наказна сайті школи.       

10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ЗОШ                                                Ю.І.Паньків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *