На гостину до Богородиці

          25 жовтня 2023 року відбувся виїзний семінар-практикум «Особистість учителя в умовах сьогодення» вчителів Великоберезовицького ліцею на базі Марійського духовного центру «Зарваниця» .

          Яким сьогодні є і яким має бути вчитель, з якими труднощами йому доводиться стикатися і як їх долати, як не змаліти душею, а й надалі щедро сіяти зерна духовності у душах дітей і батьків, обговорювали учасники у процесі семінару.

         Свята Божественна Літургія, яку відслужили о.Андрій Шалай спільно з о.Святославом Ласковим, Таїнство Сповіді допомогли змити з душ тягарі повсякденного життя. Щирі слова подяки  вчителям з уст о.Андрія, уділене ним Благословення, додали наснаги на подальшу працю.

       Духовна наука о. Миколи Медюха «Особистість учителя в умовах сьогодення» розкрила нелегкі сторони вчительської роботи у сучасних складних умовах. Коли у світі панує так багато зла, непросто бути духовним наставником, але така вже місія учителя – з Божою допомогою розкривати перед дитиною світ добра і зла.

     Тренінг «Учитель – сіяч  духовності», який провела координатор семінару Венета Л.С., учитель основ християнської етики Великоберезовицького ліцею, ще раз переконав усіх присутніх, що їхнє покликання – працювати вчителем – дароване Небом. Учитель – не просто людина, яка дає знання – це людина, яка формує душу дитини. Зерна людяності, посіяні вчителем, можуть прорости не одразу, через роки, але,  посіяні з любов’ю, обов’язково дадуть гарний урожай.

     Кожна стація Хресної Дороги, провадженої в різних наміреннях, головне – за припинення війни,  за міцний Божий щит захисту для України і всіх, хто її захищає, линула молитовними проханнями до Господа нашого Ісуса Христа і Богородиці.

    Багатовіковою нелегкою історією відпустового місця, історією парафіяльної церкви Пресвятої Трійці та появи чудотворної ікони Матінки Божої, численними свідченнями паломників про її  цілющу силу ділився о. Януарій Твердун.

    Подячний Молебень до Богородиці за отримані ласки, за мир в Україні й у світі, який провадив о.Святослав Ласковий спільно з учасниками семінару, щиро лунав біля чудотворної ікони, з якої на присутніх усміхаючись дивилася так по-материнськи лагідно, так, як вміє тільки вона – Матінка Марія,  зцілюючи душевні і фізичні рани, заспокоюючи: «Все буде добре, дитино!»

Дякуємо Тобі, Матінко Божа, за Твою безмежну любов!

Дякуємо нашому духовному наставнику – о.Святославу Ласковому!

Дякуємо всім організаторам і учасникам семінару!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.