Міжнародний день рідної мови

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

21 лютого традиційно святкують Міжнародний день рідної мови. До відзначення  долучилася вся шкільна родина.

1.Учні 7-Б класу провели флешмоб «Чому я розмовляю українською?». Фото

2.Також   учні 7-Б  класу перевірили свої знання і написали  диктант «Україна в нас одна». Фото

3.Учитель української мови та літератури Федик  Н.І.  провела урок у 5-А класі «У країні Фонетики». чні мандрували стежинами українського слова, відгадували загадки, шаради та ребуси.  Фото

4. Вчитель основ християнської етики Венета Л.С. провела інтегровані уроки в  7-А та 7-Б класах на тему “Рідна мова – то серце народу, гине народ – гине мова” (І.Огієнко), в ході яких обговорювалося питання пошани і плекання рідної мови як однієї з християнських цінностей. 

5. Цікаво пройшов мовний конкурс “Мистецтво спілкування” під керівництвом вч.української мови та літератури Венети Л.С., який допоміг дітям перевірити свої знання, збагатити особистий лексичний запас, вдосконалити вміння спілкуватися та відчути красу і мелодію української мови.

 Також 26  лютого учні школи відвідають  Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка і  переглянуть  музичну комедію-жарт  «Пошились у дурні» М. Кропивницького.

Як ми вже показали, Міжнародний день рідної мови можна провести весело та невимушено, що і продемонстровано. Цей день об’єднує дітей, вчителів  і показує високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *