Класним керівникам

ПРОГРАМА «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» У ПОСТУПІ ДО ЦІННОСТЕЙ

«Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2022/2023 н. р.»

1) Методичні рекомендації до проведення першого уроку: «Ми українці: честь і слава незламним!» (ЛИСТ МОН від 17.08.2022)

2) Методичні рекомендації для вчителів початкових класів до проведення першого уроку в 2022-2023 н.р. (Інститут модернізації змісту освіти)

3) Методичні рекомендації щодо проведення у 2022/2023 навчальному році ДНЯ ЗНАНЬ та ПЕРШОГО УРОКУ (Київська обл.)

Проєкт «Незламне прагнення до волі» . Інформаційно-методичні матеріали для проведення Дня знань та Першого уроку в 2022/2023 н.р.

Методичні рекомендації щодо проведення Тижня Незалежності у закладах освіти Тернопільської області

Планування виховної роботи класного керівника

Лідерство в освіті: дієвий потенціал сучасного класного керівника”

Орієнтовна тематика бесід з питань безпеки життєдіяльності