Екскурсія учнів 6-А класу

Що таке патрульна поліція, як вона виглядає з середини, хто такі патрульні поліцейські і чим вони займаються – дізнавались учні 6-А класу, відвідавши управління патрульної поліції у Тернопільській області. Екскурсія була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Патрульні поліцейські провели бесіду з учнями щодо правил дорожнього руху, що робити у випадку, якщо неповнолітні стали свідками будь-якого правопорушення, дали змогу розпитати усе, що їх цікавило, спробувати на практиці рації, кайданки, якими користуються патрульні, посидіти в машинах та приміряти бронежилети, каски, протигази та захисні щити з гумовими палицями.

Тепер 6-класники стали ще більше свідомим громадянами, які точно знають, за яких умов вони повинні звернутись за допомогою до поліції, а коли цього категорично робити не можна (у випадку жарту), скільки коштує фальшивий виклик поліції і, хто несе за це відповідальність. 

Якщо дітей любити, то з них виростуть чуйні та добрі люди, якщо їм давати правильні знання, з них виростуть розумні та свідомі громадяни України. Вони наше майбутнє. Хто його знає, можливо саме на цій екскурсії, хтось з учнів вирішив захищати закон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *