День Європи у Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Згідно з Указом Президента України від 19.04.03 р. № 339/2003 в Україні відзначається День Європи – щорічно у третю суботу травня. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. У цей день ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє.
До Дня Європи у навчальному закладі проведено цікаві та змістовні заходи, які популяризують традиції, звичаї, побут, історичне минуле європейських держав. Учні 5-7 класів (Павлюк Соломія, Шум Надія, Олійник Тетяна, Бойко Денис, Домбровська Діана, Струк Арсен, Перець Марія, Сурмінська Соломія, Княжева Вікторія, Тиравська Аліна) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Європа – це я!», який щорічно проводить «Шкільний портал». Мета конкурсу – популяризація знань про Європу серед учнівської молоді, розвиток дослідницьких здібностей учнів, підвищення інтересу до ознайомлення з європейськими цінностями, досягненнями та культурою. Шкільний куратор – ХаблоН.І.
Над створенням інформаційно-тематичної експозиції «Україна – європейська держава» працювали учні 5-Б та 7-Б класів. Школярі висловили міркування, що День Європи є ще однією нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація. До проведення заходів долучилися педагоги: вчитель інформатики, класний керівник 7-Б класу Костецька Ольга Павлівна, педагог-організатор школи Вовна Лариса Михайлівна, вчитель історії, класний керівник 5-Б класу Хабло Наталія Ігорівна.

Фото заходу ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *