День безпечного Інтернету 2020

Щорічно у другий день другого тижня лютого ми відзначаємо відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

У нашій школі проводились заходи щодо безпечного використання Інтернету, адже 11 лютого 2020 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету», з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.
Вчителями інформатики Костецькою Ольгою Павлівною та Брикайло Мар’яною Володимирівною проведено ряд заходів до Дня безпечного Інтернету  для учнів 2-4 класів: діти переглянули мультфільми «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», “Безпечний Інтернет. Найжахливіший тижденьПетрика”, дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадати правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з безпечними Інтернет-ресурсами. 
Для учнів 5-6 класів вчителі інформатики провели урок на тему “#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті” ( https://stop-sexting.in.ua/ ) . На уроці учні дізналися про ризики спілкування в інтернеті, як порушуються їхні права онлайн, а також давали відповіді на питання “Чи варто ділитися приватною інформацією у інтернеті?”.
Для учнів 7-их класів провели уроки на тему “Інтимне селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?”.
Учні 8-Б та 9-Б класу взяли участь у квесті “Тест Білборда та кохання в Інтернеті”. Метою квесту було ознайомлення учнів із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, сформувати навички безпечного спілкування; дати уявлення про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн-грумінгу чи сексторшену.
Учні 10- 11 класів взяли участь у онлайн-уроці, організованому Мережною академією Cisco.
А також учні 9-их класів взяли участь у веб-квесті “Як бути обачним та пильним під час роботи в мережі Інтернет, уміти себе захистити і водночас не втрачати ввічливість та сміливість”, який проходив з 11 по 14 лютого 2020 року. ( https://sites.google.com/view/11022020/%D0%BA%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%B4%D0%BE-%D0%B4%D0%B1%D1%96-2020 )
ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *