З 2 вересня  по 6 вересня 2019 року у школі проводився Тиждень  Незалежності України. 

Наша славна Україна,
 щастя і наш рай!
Чи на світі є країна
Ще миліша за наш край?
І в щасливі, й злі години
Ми для неї живемо,
На Вкраїні й для Вкраїни
Будем жити й помремо…

(Володимир Самійленко)

24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для долі українського народу – Акт проголошення незалежності України. У цьому документі говорилося: “Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла було над Україною у зв’язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної української держави – України. Територія України є неподільною і недоторканною. Віднині на території України мають чинність винятково Конституція і закони України. Цей акт набирає чинності з моменту його схвалення”. За цей Акт проголосувала абсолютна більшість депутатів Верховної Ради. УРСР перестала існувати. На карті, світу постала нова самостійна держава – Україна, яку потім визнали всі країни світу.

 Учні 7-Б класу з класним керівником Хабло Н.І. та заступником  директора з виховної роботи  Мужів І.М. відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей, де  взяли участь у презентації палеонтологічної  виставки доісторичних тварин «Із глибини віків». Автор  колекції Олександр  Сталенний розповів школярам про особливості роботи під час проведення археологічних досліджень, способи шліфування виробів, їх догляд. Школярі  практикувалися у  розкопках – грі «У пошуках скам’янілостей».

 Кабінету історії навчального  закладу Олександр  Сталенний  подарував колекцію  скам’янілостей  з різних куточків світу.    Фото.

Ми називаємо Небесну Сотню нашими ангелами, які тримають українське небо. Вони білі,вони символічні. Це чистота наших думок і нашої пам’яті.   Фото.

Міні – тренінг з учнями 5- Бкласу “З  Україною у серці”.   Фото.

  Стріт – арт “Парасольки миру”.   Фото.

Виготовлення лепбуків “Досягнення українців  за часів Незалежності України”.  Фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *