На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят    28-29 березня 2019 року у Національному університеті «Острозька академія» провели ХІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування – 2019» на тему «Слово про слово», присвячений 25-річчю відновленої Острозької академії. Мета конкурсу— привернути увагу українського суспільства до вчителя, який викладає такі предмети, сприяти зростанню його професійної майстерності, обміну досвідом.

Лауреатом цього конкурсу стала вчителька основ християнської етики, української мови та літератури, мистецтва Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Любов Степанівна Венета. Її нагородили грамотою «За креативну інтеграцію біблійних цінностей у предмет «Українська література» за краще богословське тлумачення значення біблійного вірша» та вручили бібліотечку християнської літератури.
Любов Степанівна успішно презентувала власну розробку інтегрованого уроку «Поема «Катерина» Тараса Шевченка крізь призму Божих Заповідей» та виховного заходу «Покликання і служіння», здала тести на знання Святого Письма і на високому рівні показала особисте розуміння біблійного вірша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *