13 жовтня до Дня захисника України та українського козацтва відбулися «Козацькі розваги»

13 жовтня до Дня захисника України та українського козацтва відбулися «Козацькі розваги»

Мета заходу було  залучити учнів до джерел національної  icтopiї, культури і сприяти патріотичному вихованню, осмисленню власної особистості як частини великого українського народу; пробуджувати національну свідомість; загартовувати дітей фізично i морально.

Захід проводився у святково оформленому класі.  Свято  розрпочалося вчасно в зазначений час і тривало 1 год відповідно до віку дітей. Захід проходив у піднесеному патріотичному настрої, адже всі учасники були одягнені у український народний стрій, звучав гімн козаків.

Свято проводилось у формі інтелектуальних і спортивних змаганнь з елементами театралізації. Під час проведення відчувався справжній козацький дух. Для учнів став неочікуваний момент коли до них завітали представники організації “Сокіл”, вони продемонстрували майстер-клас з справжніми шаблями, після якого учні мали змогу відчути шаблю в своїх руках, і це вони робили із великим захопленням.

Під час змагань учні 3-го класу, як справжні козачата, показали свої спортивні здібності. Діти отримали заряд бадьорості, гарного настрою, позитивних емоцій та козацького здоров’я. Спортивні змагання пройшли весело, злагоджено  та по-святковому  напружено.

Історія говорить, що без минулого немає майбутнього. Плекаючи національні традиції, ми вкотре доводимо, що гідні мати щасливе, радісне, повноцінне життя. Учасники заходу довели, що справді є нащадками славного козацького роду. Роду, який завжди боровся за своє майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *